Imprezy

Organizacja imprez jest naszą pasją. Od pomysłu, aż do realizacji z dbałością co do najmniejszego detalu i dla jak największego zadowolenia gości.

Organizujemy imprezy urodzinowe, imieninowe, komunie, chrzty, imprezy firmowe, okolicznościowe i plenerowe. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, na wszystkie pytania chętnie odpowiemy. Skontaktuj się z nami tutaj

Imprezy plenerowe

Organizujemy  imprezy plenerowe – od 15 do 1000 osób.

Posiadamy 4 altany zewnętrzne na 140 osób, 100 osób, 60 osób i 15 osób.

Ponadto dysponujemy namiotami cateringowymi oraz parasolami ogrodowymi, cały nasz teren jest ogrodzony. Podczas imprez dla chętnych organizujemy:

– walki sumo,

– jazdę na byku rodeo,

– piłkarzyki,

– strzelanie z łuku,

– jazdę konną,

– jazdę quadem

itp.

 

Nasze zaplecze kuchenne zapewnia, że wszystkie potrawy są świeże i przygotowywane na bieżąco. Latem na terenie ogrodu organizujemy koncerty znanych polskich artystów, a zimą kuligii i ogniska .

Jesteśmy zgranym zespołem profesjonalistów. W pełni wykorzystujemy bogate doświadczenie i wiedzę w tworzeniu ofert dostosowanych do Państwa potrzeb i życzeń. W pełni angażujemy się w każdy nowy projekt, gdyż priorytetowym celem naszych działań jest Państwa zadowolenie i to, aby czas spędzony w naszym hotelu był niezapomniany.

Zapraszamy wszystkich chętnych do współpracy, oraz do zapoznania się ze szczegółami oferty.